top of page

Group

Public·12 members

Haikyuu!! Odcinek 5 ((INSTALL))


Animowany serial telewizyjny rozwinął się tak bardzo, że ukazały się już cztery sezony Haikyuu. Jedna z najtrudniejszych rzeczy, z jaką musi się zmierzyć miłośnik anime, czeka na następny odcinek. Japoński przemysł anime jest dobrze znany z produkcji wielu sezonów, ale między nimi pozostają miesiące, jeśli nie lata. Seriale są często odwoływane lub przekładane z różnych powodów. Dlatego fani Haikyuu również nie mogą się doczekać daty premiery kolejnego sezonu. Czemu nie ? Mówi się, że następny sezon będzie ostatnim odcinkiem serii anime Haikyuu, a seria manga została ukończona w 2020 roku. Ale plotki to plotki. Nic nie jest jeszcze potwierdzone.
Haikyuu!! Odcinek 5Ostatni odcinek sezonu 4 pokazuje emocjonalne zwycięstwo wszystkich członków zespołu, którzy zbliżają się do finałów wiosennych turniejów. Następny sezon 5 będzie częścią ciągłości. Liceum Karasuno wróci silniejsze po krótkiej przerwie, na którą wszyscy zasługują. Będziemy mogli nawet uczestniczyć w jednym z długo oczekiwanych spotkań twarzą w twarz pomiędzy Liceum Karasuno i Liceum Nekoma. Ponadto istnieje wiele innych turniejów z meczami o wysokie stawki. Podsumowując, sezon 5 Haikyuu po raz kolejny zaprezentuje niezwykły wizualnie pokaz siatkówki na boisku.


W sezonie 5 znajdziemy kilka głównych bohaterów, takich jak Shoyo Hinata z Kenta Sauga, Tobio Kageyama z Kaito Ishikawy, Yuu Nishinoya z Nobuhiko Okamoto, Tooru Oikawa z Daisuke Namikawa i Kenma Kozume z Yuki Kaji. Inni oczekiwani aktorzy to Atsuma Miya, Ryunosuke Tanaka, Tanji Washijo, Hisashi Kinoshita, Aran Ojiro itp. Chociaż nie było ani słowa o dacie premiery piątego sezonu Haikyuu, wielu fanów anime z niecierpliwością na to czeka. Chociaż zajmuje to trochę czasu, miejmy nadzieję, że będziemy mieli następny odcinek. Czekajcie na najnowsze informacje o dacie premiery piątego sezonu Haikyuu. Do następnego sezonu oglądaj wszystkie sezony Haikyuu w serwisie Netflix. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page